Фильтр:
Панель
Список

Данные на странице обновляются автоматически
счет

Начало в

Футбол

п1 Х п2 12 Х2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
Вьеттел - Донгтхап 2:2 1:1 1:1 Игра окончена
4550 Кусацу - Оита 0:4 0:1 0:3 2 тайм88:16
4 2.05 -4 1.7
4768 Таи Хонда ФК - Сиам Нави 0:1 0:1 0:0 2 тайм59:36
7.75 3.7 1.55 2.5 1.3 1.1 1 1.6 -1 2.35 2.5 2.2 1.55
4771 Васалунд (до 19) - Джурсхолм (до 19) 2:1 1:1 1:0 2 тайм65:45
1.45 3.9 9.25 1.06 1.25 2.8 -1 2 1 1.75 4.5 2.3 1.55
4774 Глобал - Вольтес ЯФ 0:2 0:1 0:1 2 тайм63:36
25 8 1.12 1.5 2.35 -1.5 1.55 3.5 2.45 1.5
4886 Севедаленс - Хёганес 0:0 0:0 Перерыв
1.6 3.45 7.5 1.09 1.3 2.4 -1 2.1 1 1.75 1.5 1.55 2.2
4879 Гуанчжоу Эвергранд - Хэбэй Хуася Синфу 0:0 0:0 1 тайм42:06
1.85 2.95 5.75 1.15 1.4 1.95 1.5 1.8 1.85
4882 Шанхай Ист Эйша - Хэнань Цзянье 1:0 1:0 1 тайм42:56
1.18 6.5 21 -1.5 1.85 1.5 2 2.5 1.75 1.9
4936 Шанхай Шэньсинь - Шэньчжэнь Руби 0:1 0:1 1 тайм33:16
6 3.7 1.6 2.35 1.25 1.14 1 1.65 -1 2.25 2.5 1.6 2.1
5062 Касетсарт Университи - Самутсонгкхрам 0:0 0:0 1 тайм18:36
2.2 3.4 3.4 1.35 1.35 1.7 2.5 1.7 1.95
5209 ФК Чиангмай - Самут Сакхон 0:0 0:0 1 тайм12:36
1.5 4.55 6.25 1.12 1.2 2.65 -1 1.8 1 2.05 2.5 1.55 2.2
5047 Вольфартсвайер II - Хоэнветтерсбах 0:0 0:0 1 тайм17:06
2.5 4.2 2.45 1.6 1.25 1.55 3.5 1.9 1.75
5115 Ворматия Ворз - Вурцбургер Кикерс II 0:0 0:0 1 тайм15:15
1.65 4.3 4.7 1.22 1.22 2.25 -1 2.1 1 1.75 2.5 1.6 2.1
Саксония Бернсбах - Эрцгебирге 0:2 0:2 1 тайм13:55
5147 Осотспа Сарабури - Сукхотхай 0:0 0:0 1 тайм18:36
6.25 4.85 1.45 2.75 1.18 1.12 1 2.1 -1 1.75 2.5 1.55 2.2
5044 Порт ФК - Бангкок Юн 0:0 0:0 1 тайм18:16
3.7 3.85 1.95 1.9 1.3 1.3 2.5 1.6 2.15
5095 Насьональ Асунсьон (резерв) - Гуарани Асунсьон (резерв) 0:0 0:0 1 тайм14:56
2.05 4.15 3.1 1.35 1.22 1.8 3.5 2.2 1.55
5150 Хамаркамератен - Альта 0:0 0:0 1 тайм19:06
1.5 4.2 6.5 1.1 1.22 2.55 1.85 1.95 2.5 1.85 1.8
5203 Алга-Чуй - Семетей Талас 0:0 0:0 1 тайм16:36
1.8 3.55 4.65 1.22 1.3 2.05 -1 2.3 1 1.6 2.5 1.55 2.15
5140 Акжайык - Тараз 0:0 0:0 1 тайм20:46
2.1 3 4.2 1.25 1.4 1.75 1.5 1.65 2
5040 Астана - Окжетпес 0:0 0:0 1 тайм16:16
1.18 7 16.5 -2 1.95 2 1.85 2.5 1.6 2.15
4777 ПТТ Районг - Краби Фк 1:0 2:0 1:0 2 тайм60:56
-3 2.15 3 1.7 3.5 2 1.65
4795 Ангтонг - Прачуап 2:1 2:1 0:0 2 тайм59:56
1.45 3.8 10 1.06 1.25 2.8 -1 2.15 1 1.7 4.5 2.45 1.45
4726 Муан Тон Юнайтед - БЕК Теро Сасана 1:1 1:1 0:0 2 тайм62:16
1.6 2.9 9.75 1.04 1.4 2.3 -1 2.3 1 1.55 3.5 2.15 1.65
5153 Фалкенберг (19) - Мальмё (до 19) 0:0 0:0 1 тайм15:26
7 4.7 1.45 2.85 1.2 1.1 1.5 1.75 -1.5 2.1 3.5 2.25 1.5
5274 Авальдснес - Тронхейм-Эрн 0:0 0:0 1 тайм16:36
1.25 6 10.25 1.03 1.12 3.9 -1.5 1.85 1.5 1.95 2.5 1.7 1.95

Баскетбол

п1 Х п2 Х2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
4596 Толк-н-Текст - Сан Мигель Бирмен 57:62 47:46 23:23 24:23 10:16 3 четверть30:0004:05
4.65 14 1.25 7.5 1.85 -7.5 1.95 196.5 1.95 1.85
4941 Бэйцзин Шоути - Гуйчжоу Сэньхан 58:65 58:65 28:39 30:26 2 четверть20:0010:26
16.5 1.85 -16.5 1.95 231.5 1.85 1.95
4865 Португалия (до 20) - Сербия (до 20) 14:21 30:39 16:18 30:39 2 четверть20:0002:46
15.5 2 -15.5 1.8 133.5 1.95 1.85
4907 Хэбэй Сянлань - Шэньси Синьда 18:26 42:51 24:25 42:51 2 четверть20:0004:06
15.5 1.9 -15.5 1.9 209.5 1.9 1.9

Теннис

п1 п2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
4831 Ианчук О - Тревисан Мар 40:40 2:6 2:2 2 сет
6.5 1.12 6.5 1.55 -6.5 2.5 18.5 2.05 1.8
5020 Сапата Миральес Б - Разборсек Н 0:0 5:4 1 сет
1.3 3.65 -3.5 1.85 3.5 2
5128 Нюки Б - Расмуссен А.С 50:40 1:2 1 сет
1.35 3.45 -4.5 2 4.5 1.85 20.5 1.95 1.9
5233 Де Баккер Т - Шазал М 30:40 0:0 1 сет
1.4 3.1 -3.5 1.75 3.5 2.1 20.5 1.95 1.85
5224 Мордергер Яна - Филип К 30:15 1:0 1 сет
1.03 14.75 -8.5 1.95 8.5 1.9
5245 Флеминг Д - Мунафо П 0:0 0:0 1 сет
1.1 7.25 16.5 1.75 2.1
Цуренко Л - Уотсон Х 0:0 3:6 0:0 2 сет
5077 Истомин Д - Дарси С 0:30 1:1 1 сет
2.45 1.6 2.15 1.7 22.5
4869 Риске А - Корне А 0:30 6:4 1:1 2 сет
1.18 5 -3.5 1.6 3.5 2.4 20.5 1.8 2.05
5133 Эрикссон М - Станек Р 30:15 1:3 1 сет
1.6 2.45 -1.5 1.8 1.5 2.05 22.5

Волейбол

п1 п2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
4765 Фареры - Шотландия 1:1 25:19 23:25 7:15 3 сет
5.5 1.15 181.5 2 1.85
4571 Италия (до 21) - Украина (до 21) 2:2 25:22 15:25 25:13 23:25 Перерыв
1.7 2.15 -5.5 2.65 5.5 1.5 200.5 2.35 1.6

Пляжный волейбол

п1 Х п2 Х2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
5126 Боргер К/Козух М - Беренc/Шумахер 7:5 0:0 1 партия
1.25 3.85 -6.5 1.7 6.5 2.15 78.5 1.95 1.85

Бильярд

п1 Х п2 Х2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
4864 Перри Джо - Дэй Р 0:3 1 партия
16.5 1.03 3.5 2.05 -3.5 1.75 4.5 2.05 1.75
4843 Джойс М - Уильямс Марк 1:2 1 партия
4.3 1.22 1.5 2.4 -1.5 1.6 6.5 2.95 1.4

Дартс

п1 Х п2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
Ван де Пас Б - Герни Д 0:1 Игра окончена

Гандбол

п1 Х п2 12 Х2 Фора 1 Фора 2 Тотал Б М
5280 Доминиканская Республика - Чили Начало в 18:30
12.5 27 1.08 7.5 1.9 -7.5 1.9 47.5 1.85 1.95
Ближайшие матчи

Дартс

Начало в
Уайтлок С - Рейес К Начало в 18:20
Вильянен К - Доби К Начало в 18:50
Хёйбрехтс К - Куллен Дж Начало в 19:20
Клаасен Дж - Смит М Начало в 19:50
Сульович М - Кинг М Начало в 20:20

Футбол

Начало в
Бюлах - Винтертур Начало в 18:30
Кыран - Махтаарал Начало в 18:30
Вольфсбург II - Берлинер Начало в 19:00
Фридрихсхагенер - Унион Берлин Начало в 19:00
Троттур Рейкьявик (до 19) - Тор (до 19) Начало в 19:00
Евле - Этвидаберг Начало в 19:00
Мьондален - Флоре Начало в 19:00
Холмалундс - АИК Начало в 19:00
Танзания - Малави Начало в 19:00
Финнснес - Аскер Начало в 19:00
Ходд - Бюосен Начало в 19:00
Ассирийска - Лулеа Начало в 19:00
ТГ ФФ - Васалунд Начало в 19:00
Вахш - Худжанд Начало в 19:00
ЦСКА-Памир - ФК Истиклол Начало в 19:00
Селтик - Глазго Сити Начало в 19:00
Агат Гоща - Сокил Радивилов Начало в 19:00
Случ Березне - ОДЕК Оржев Начало в 19:00
Монархс-Фламинко - Балву Начало в 19:00
Атлон Таун (до 19) - Финн Харпс (до 19) Начало в 19:00
Ст. Патрикс Атлетик (до 19) - Слайго Роверс (до 19) Начало в 19:00
Уотерфорд Юн (до 19) - Галвей ФК (до 19) Начало в 19:00
Атырау - Актобе Начало в 19:00
Тобол - Шахтёр К Начало в 19:00
Банту Роверс - Чапунгу Начало в 19:00
Динамос - Булавайо Сити Начало в 19:00
Хоу Майн - Хайлендерс Начало в 19:00
Динамо С - Машъял Начало в 19:15
Нефтчи Ф - Металлург Б Начало в 19:30
Ахмат Грозный - СВ Вёргл Начало в 20:00
Вольфартсвайер - Вуссинген Начало в 20:00
Грейтер Фюрт - Ален Начало в 20:00
Дуйсбургер 1900 - Дуйсбург Начало в 20:00
Енисей - Уфа Начало в 20:00
Явор Матис - Газ Метан М Начало в 20:00
Алмалик - Коканд 1912 Начало в 20:00
Бунедкор - Локомотив Ташкент Начало в 20:00
Кызылкум - Шуртан Начало в 20:00
Насаф - Навбахор Начало в 20:00
Скьеттен - Лиллестрем ll Начало в 20:00
Васку да Гама - Атлетико ГО Начало в 20:00
Нардо - Фрам Ларвик Начало в 20:00
Нест-Сотра - Виндбьярт Начало в 20:00
Нотодден - Видар Начало в 20:00
Карлскрона - Ландскруна Начало в 20:00
Энгельхольм - Русенгорд Начало в 20:00
РТУ - Огре Начало в 20:00
Португеза - Коринтианс Начало в 20:00
ОФИ (до 19) - Арис (до 19) Начало в 20:15
Ренард - Котонспорт Начало в 20:30
Черноморец О - Жемчужина Одесса Начало в 21:00
ИК Фрей - ГАИС Начало в 21:00
Фалкенберг - Сирианска Начало в 21:00
Эстер - Варберг Начало в 21:00
Кристианстадс - Эскильстуна Юн Начало в 21:00
Док Суд - Лухан ФК Начало в 21:00
Витебск - ФК Слуцк Начало в 21:00
Квидинг - Кристианстадс Начало в 21:00
Акра Грейт Олимпикс - Либерти Профешнлз Начало в 21:00
Ашанти Голд - Интер Эллайс Начало в 21:00
Бечем Юн - Медеама СК Начало в 21:00
Тема Юф - Адуана Старс Начало в 21:00
Эльмина Шаркс - Хартс оф Оак Начало в 21:00
Германия - Камерун Начало в 21:00
Чили - Австралия Начало в 21:00
Маврикий - Ангола Начало в 21:30
Вакер - Динамо М Начало в 22:00
Лиллехаммер - Люн Начало в 22:00
Олесунн - Одд Гренланд Начало в 22:00
Русенборг - Сондаль Начало в 22:00
Сарпсборг 08 - Бранн Начало в 22:00
Стабек - Кристиансунд Начало в 22:00
Тромсе - Сандефьорд Начало в 22:00
Боде Глимт - Строммен Начало в 22:00
Конгсвингер - Эльверум Начало в 22:00
Сандес - Ерв Начало в 22:00
Тромсдален - Левангер Начало в 22:00
Улленсакер/Киса - Ранхейм Начало в 22:00
ФК Асан - Фредрикстад Начало в 22:00
Реал Гарсиласо - УТК Начало в 22:00
Городея - Динамо Брест Начало в 22:00
Гроруд - Волеренга II Начало в 22:00
Брюн - Вард Хёгесунд Начало в 22:00
Вестманнаэйяр - Хабнарфьордюр Начало в 23:00
Макара - Клан Хувениль Начало в 23:00
Неман - БАТЭ Начало в 23:00
Аукас - Ольмедо Риобамба Начало в 23:00
Викинг - Хеугесунн Начало в 00:00
Дуглас Хайг - Алмагро Начало в 00:00
Ипиранга РС - Томбенсе Начало в 00:00
Бостон Ривер - Эл Танке Сислей Начало в 00:00
Дефенсор Спортинг - Ливерпуль Монтевидео Начало в 00:00
Монтевидео Уондерерс - Ривер Плейт Уругвай Начало в 00:00
Спорт Уанкайо - Университарио Лима Начало в 00:15
Барселона В - Расинг Начало в 00:15
Вилла Дальмин - Ферро Каррил Начало в 00:30
Альбасете - Валенсия II Начало в 00:30
Мартин Ледесма - Спортиво Итено Начало в 01:00
Атлетико ПР - Витория Начало в 01:00
Гремио - Коринтианс Начало в 01:00
Крузейро - Коритиба Начало в 01:00
Понте Прета - Палмейрас Начало в 01:00
Сан-Паулу - Флуминенсе Начало в 01:00
Стронгест - Спорт Бойз Уорнс Начало в 01:00
Универс. де Сукре - Боливар Ла-Пас Начало в 01:00
Спортиво Эстудиантес - Сентраль Кордоба Р Начало в 01:00
Бока Хуниорс - Унион Санта ФЕ Начало в 01:15
Сан Мартин Тукуман - Индепендьенте Ривадавиа Начало в 01:45
Крусеро Дель Норте - Бока Унидос Начало в 02:00
Рафаэла - Сармьенто Хунин Начало в 02:00
Альянса Лима - Спорт Росарио Начало в 03:00
Аудакс Сан-Паулу - Итумбиара Начало в 03:00
Бангу - ФК Вилла Нова Начало в 03:00
Глобо ФК - Парнахиба Начало в 03:00
Жуазейренсе - Корурипи Начало в 03:00
Сержипи - Жакобина Начало в 03:00
Фаст Клуб - Баре РР Начало в 03:00
Насьонал Уру - Хувентуд Начало в 03:00
Ориенте Петролеро - Насьональ Потоси Начало в 03:15
Баия - Фламенго РЖ Начало в 03:30
Шапекуенсе - Атлетико Минейро Начало в 04:00
Барселона Гуаякиль - Делфин СК Начало в 04:00
Банфилд - Расинг Клуб Начало в 04:10
Колон де СФ - Ривер Плейт Начало в 05:00
Монагас - Каракас Начало в 05:00
Лос-Анджелес Гэлакси II - Сакраменто Репаблик Начало в 07:30
Портланд Тимберс - Сиэтл Сандерз Начало в 08:00

Теннис

Начало в
Квитова П - Барти Э Начало в 18:30
Лючич М - Никулеску М Начало в 18:30
Хейсен В - Вулкан П Начало в 18:35
Софраджа А - Самавати С Н Начало в 18:45
Чилич Марин - Лопес Ф Начало в 19:00
Брешиа Дж - Вальтер С Начало в 19:00
Хейман К - Кечманович М Начало в 19:00
Ван Эйтванк Э - Рыбарикова М Начало в 19:00
Чорич Б - Маннарино А Начало в 19:20
Ларссон О - Густафсон Р Начало в 19:30
Пол Т - Эубанкс К Начало в 20:00
Дулгеру А - Рекс Ш Начало в 21:00
Джибс Н - Ди Лоренцо Ф Начало в 21:00
Боргес Н - Монтеро Х Начало в 21:00
Гергес Ю - Севастова А Начало в 21:00
Рондони П - Оберт А Начало в 22:30
Грэхэм А - Кинард Т Начало в 23:00
Торпегаард М - Монете С Начало в 00:00
Инуэ Х - Патромбон Дж Начало в 08:00
Кантер А - Моритани С Начало в 08:00
Кобаяши М - Сонг Е Начало в 08:00
Шига М - Нагао К Начало в 08:00
Ямасаки Д - Алькантара Ф К Начало в 08:00
Ванг Р - Чжоу Шенг Хао Начало в 08:00
Ли Мин Ци - Ли Чжао-Тай Начало в 08:00
Оласо Г - Чжан Чжи-Чжэнь Начало в 08:00
Чиу Дж - Пуркелль Р Начало в 08:00
Фуджии Ш - Жирмонт Д Начало в 09:30
Кавачи К - Ву Хао Начало в 09:30
Кью Ж - Сун Файин Начало в 09:30
Подзус М - Чжен Вей Цянг Начало в 09:30

Баскетбол

Начало в
Латвия - Турция Начало в 19:00
Франция (до 20) - Испания (до 20) Начало в 20:00
Венгрия (до 20) - Турция (до 20) Начало в 21:00
Бельгия - Греция Начало в 22:00
Испания - Франция Начало в 00:30
Даллас - Коннектикут Начало в 02:30
Чикаго - Вашингтон Начало в 04:00
Миннесота - Сан-Антонио Начало в 05:00

Волейбол

Начало в
Азербайджан - Швеция Начало в 19:00
Бразилия (до 21) - Япония (до 21) Начало в 19:00
Турция (до 21) - Куба (до 21) Начало в 19:00
Исландия - Кипр Начало в 20:00
Грузия - Черногория Начало в 20:00
Аргентина (до 21) - Иран (до 21) Начало в 21:30
Чехия (до 21) - Марокко (до 21) Начало в 21:30
Македония - Албания Начало в 22:00
Украина - Франция Начало в 23:00
Китай (до 21) - Египет (до 21) Начало в 00:00
Россия (до 21) - США (до 21) Начало в 00:00

Пляжный волейбол

Начало в
Пониваз/Пониваз - Бергманн/Хармс Начало в 19:00

Регби

Начало в
Норт Уэльс Крузейдерс - Саут Уэльс Айронмен Начало в 19:30
Брэдфорд Булз - Олдэм Руфйедз Начало в 20:00
Дьюсбери Рамс - Тулуза Олимпик XIII Начало в 20:00
Лондон Бронкос - Фезерстоун Роуверс Начало в 20:00
Рочдейл Хорнетс - Бэтли Бульдогс Начало в 20:00
Суинтон Лайонз - Галифакс Начало в 20:00
Шеффилд Иглз - Халл КейАр Начало в 20:00
Китли - Йорк Сити Найтс Начало в 20:00

Гандбол

Начало в
Пуэрто-Рико - США Начало в 20:30
Уругвай - Парагвай Начало в 23:00
Бразилия - Аргентина Начало в 01:15

Бейсбол

Начало в
Кливленд - Миннесота Начало в 23:10
Майами - Чикаго К Начало в 23:10
Тампа Бэй - Балтимор Начало в 23:10
Атланта - Милуоки Начало в 23:35
Бостон - Л-А Анджелс Начало в 23:35
Вашингтон - Цинциннати Начало в 23:35
Н-Й Янки - Техас Начало в 00:05
Чикаго В-С - Окленд Начало в 00:10
Канзас - Торонто Начало в 00:15
Сан-Франциско - Н-Й Метс Начало в 02:05
Аризона - Филадельфия Начало в 02:10
Л-А Доджерс - Колорадо Начало в 02:10
Оахака - Мехико Начало в 04:00
Лагуна - Рейноса Начало в 05:00
Монтеррей - Табаско Начало в 05:00
Сент Луис - Питтсбург Начало в 06:05