Təqvim və hadisələrin nəticələri

Bu tarixə olan hadisələr Hadisələrin və ya iştirakçıların adı
Seçilmiş tarixə ən yaxın hadisələr göstəriləcək
İdman növü Turnir
 

Конец данных
Xokkey 15.12 06:05 Peterborough Petes - Ottava 67`s  
Basketbol 15.12 06:30 Atlanta Hawks - Детройт  
Xokkey 15.12 06:30 Barri Kolts - Owen Sound Attack  
Basketbol 15.12 06:30 Бруклин - Нью-Йорк  
Xokkey 15.12 06:30 Montreal Kanadalıları - Nyu Cersi Devils  
Futbol 15.12 06:30 Oriente Petrolero - Sport Boys 2:3  (1:1, 1:2)  
Voleybol 15.12 06:30 PSM Volli - Hihantes Del Sur  
Basketbol 15.12 06:30 Унион де Санта Фе - Сан Исидро 81:75 (21:17, 13:23, 26:21, 21:14)  
Tennis 15.12 07:00 Casika, Ömər - De Mino, Aleks  
Xokkey 15.12 07:00 Vinnipeg Cets - Çikaqo Blekhauks  
Basketbol 15.12 07:00 Кливленд - Los Anceles Leykers  
Futbol 15.12 07:00 Коста-Рика - Никарагуа  
Basketbol 15.12 07:00 Minnesota Timberwolves - Sakramento Kinqs  
Xokkey 15.12 07:00 Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs  
Basketbol 15.12 07:00 Нортвестерн - Вальпараисо  
Futbol 15.12 07:00 CD Olimpiya - CD Motaqua отмена  
Xokkey 15.12 07:00 San Antonio Rampage - Cleveland Monsters  
Xokkey 15.12 07:00 ST. Louis Blues - Anahaym Daks  
Amerikan futbolu 15.12 07:25 İndianapolis Kolts - Denver Bronkos  
Basketbol 15.12 07:30 Сев. Аризона - Юж. Дакота  
Xokkey 15.12 08:00 Arizona Koyotes - Tampa Bey Laytninq  
Xokkey 15.12 08:00 Калгари - San Xose Şarks  
Xokkey 15.12 08:00 Kolorado Avalançe - Florida Panters  
Futbol 15.12 08:00 CSD Munisipal - GFC Antiqua  
Voleybol 15.12 08:00 Никарагуа - Белиз  
Xokkey 15.12 08:00 Эдмонтон - Naşvil Predators  
Tennis 15.12 08:30 Bolt, Aleks - Polmans, Mark  
Tennis 15.12 09:00 Bai, Yan - Tokuda, Renta  
Tennis 15.12 09:00 Kim, Çeonq-Eui - Qrills, Ceykob  
Xokkey 15.12 09:00 Veqas Qolden Nayts - Pittsburq Penguins  
Su polosu 15.12 09:00 США - Китай  
Basketbol 15.12 09:30 Golden State Warriors - Dallas Mavericks  
Stolüstü tennis 15.12 10:00 Haşimoto H / Sato H - Çen M / Ju Y  
Stolüstü tennis 15.12 10:00 Hayata H / İto M - Du H K / Li H K  
Tennis 15.12 10:30 Əl Bəbani, Fatma - Danne, Keti  
Stolüstü tennis 15.12 10:50 Çen K-A / Çianq H-K - Morizono M / Oşima Y  
Stolüstü tennis 15.12 10:50 Ueda J / Yoşimura M - Ho K K / Vonq K T  
Badminton 15.12 11:00 Adcock C / Adcock G - Tan K M / Lai P C  
Tennis 15.12 11:00 Canaşia, Şalva - Lozan, Kristian  
Tennis 15.12 11:00 Qoldstayner, Peter - Lopez-Perez, Enrike  
Badminton 15.12 11:00 Cordan P / Susanto D - Kazuno K / Kurihara A  
Tennis 15.12 11:00 Nedelko, İvan - Onken, Yulian  
Tennis 15.12 11:00 Riba, Pere - Pavloviç, Luka  
Badminton 15.12 11:00 Yilyu V / Donqpinq H - Ahmad T / Natsir L  
Badminton 15.12 11:30 He, Binq Ciao - Sato, Sayaka  
Badminton 15.12 11:30 İntanon, Ratçanok - Çen, Yufey  
Badminton 15.12 11:30 Cunq K E / Şin S K - Hsu Y K / Vu T C  
Badminton 15.12 12:00 BOE M / Mogensen C - Liu K / Janq N  
Tennis 15.12 12:00 Doroşina, Olqa - Qarsiya Perez, Ceorcina  
Badminton 15.12 12:00 Fukuşima Y / Hirota S - Juhl K R / Pedersen C  
Badminton 15.12 12:00 Li C-H / Li Y - Hoki T / Kobayaşi Y  
Tennis 15.12 12:00 Tomlyanoviç, Ayla - Voecele. Stefani  
Futbol 15.12 12:20 FC Sidney - Kanberra Yunayted  
Basketbol 15.12 12:30 New Zealand Breakers - Adelaide 36ers  
Stolüstü tennis 15.12 13:00 Han, Yinq - İşikava, Kasumi  
Stolüstü tennis 15.12 13:00 Sato, Hitomi - Vanq, Manyu  
Basketbol 15.12 13:00 JNE Silivanci Bandunq - Bima Perkasa Jogja  
Конец данных
  • Filtr direktivinə uyğun hadisə tapılmadı
  • Произошла ошибка во время загрузки данных (код: NAV_0), проверьте соединение с интернетом.