Takvim ve olayların sonuçu

Bu tarihe olan olaylar Olayların veya katılımcıların adı
Seçdiğiniz tarihe en yakın olaylar
spor dalı Turnuva
 

Конец данных
Futbol 27.05 17:00 КРКА (до 19) - NK Maribor  
Futbol 27.05 17:00 Олимпия Любляна (до 19) - Домжале (до 19)  
Sutopu 27.05 17:00 CC Ortigia - SM Verona  
Futbol 27.05 17:00 Posta Rangers FC - Nakumatt FC  
Futbol 27.05 17:00 Preilu Bjss - FK Smiltene  
Futbol 27.05 17:00 Реал Кабронес (Казань) - Ника (Казань)  
Futbol 27.05 17:00 Ригас ФШ - Рига Юнайтед  
Futbol 27.05 17:00 Рубин (Ардатов) - Кулебаки-Темп (Кулебаки)  
Futbol 27.05 17:00 Sisaket FC - Ангтонг  
Futbol 27.05 17:00 FC Slovan Liberec U21 - FC Fastav Zlin  
Futbol 27.05 17:00 Tenerife B - CF Internacional De Madrid  
Futbol 27.05 17:00 Fortuna Hjorring - VSK Aarhus  
Futbol 27.05 17:00 Hammarby - Djurgardens  
Futbol 27.05 17:00 Целе (до 19) - Триглав (до 19)  
Tenis 27.05 17:10 Brady, Jennifer - Hesse, Amandine  
Tenis 27.05 17:20 Cornet, Alize - Errani, Sara  
Tenis 27.05 17:30 Nishikori, Kei - Janvier, Maxime  
Futbol 27.05 17:30 CS Balotesti - FS Clinceni  
Futbol 27.05 17:30 Белозерье (с.Белозерье) - Ичалки ( с. Ичалки)  
Futbol 27.05 17:30 Бьянконери (Казань) - Бобр Юнайтед (Казань)  
Voleybol 27.05 17:30 Китай - ABD  
Futbol 27.05 17:30 Планета-К (Казань) - Легион (Казань)  
Futbol 27.05 17:30 Syrianska Kerburan - Habo FF  
Futbol 27.05 17:30 Сфера (п.Комсомольский) - Дубенки (с.Дубенки)  
Futbol 27.05 17:30 ТП ХСМ - Ханой ФК I  
Futbol 27.05 17:30 Zhejiang Yiteng - Dalian Transcendence Fc  
Tenis 27.05 17:45 Rus, Arantxa - Stephens, Sloane  
Tenis 27.05 17:50 Bondar, Anna - Podoroska, Nadia  
Tenis 27.05 17:50 Gaio, Federico - De Loore, Joris  
Plaj voleybolu 27.05 18:00 Matei A M / Vaida B - Rodrigues De Araujo N / Nunes R  
Tenis 27.05 18:00 Moriya, Hiroki - Ward, James  
Hentbol 27.05 18:00 AEK Athens - Olympiakos - Omilos Xyni  
Futbol 27.05 18:00 АИК Сольна (до 19) - Соллентуна (до 19)  
Futbol 27.05 18:00 Eilenburg - Einheit Kamenz  
Futbol 27.05 18:00 Eintracht Frankfurt - FC Speyer  
Futbol 27.05 18:00 FC Einheit Rudolstadt - VfL Halle 96  
Futbol 27.05 18:00 Атом-2 (Нововоронеж) - Спартак-2 (Россошь)  
Futbol 27.05 18:00 Bayern Münih - Wolfsburg Wend.  
Futbol 27.05 18:00 Waldhof Mannheim - Uerdingen 05  
Futbol 27.05 18:00 SV Wimpassing - Маттерсбург (А)  
Futbol 27.05 18:00 Vihiga United - Thika United FC  
Futbol 27.05 18:00 Hansa Rostock (A) - SC Staaken  
Futbol 27.05 18:00 Kopparbergs/Goteborg FC - Pitea  
Futbol 27.05 18:00 SV Grun Weiss Brieselang - SV Altluedersdorf  
Basketbol 27.05 18:00 Dinamo Tbilisi - Кутаиси  
Futbol 27.05 18:00 FC Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 U21  
Futbol 27.05 18:00 Зенит (Жуковка) - Мебельщик (Дятьково)  
Futbol 27.05 18:00 FC International Leipzig - SV Schott Jena  
Futbol 27.05 18:00 IFK Ostersund - Friska Viljor FC  
Futbol 27.05 18:00 Tallinna Kalev - Jalgpallikool Tammeka  
Futbol 27.05 18:00 Kvarnby IK - Saevedalens IF  
Futbol 27.05 18:00 1 FC Cologne - SV Werder Bremen  
Futbol 27.05 18:00 Energie Cottbus - SC Weiche Flensburg 08  
Futbol 27.05 18:00 Кхонкэн - Тайланд Хонда ФК  
Futbol 27.05 18:00 Локомотив-2 (Лиски) - Олимпик-2 (Новая Усмань)  
Конец данных
  • Filtr direktivinə uyqun olay bulunamadı
  • Произошла ошибка во время загрузки данных (код: NAV_0), проверьте соединение с интернетом.