19 квітень, п'ятниця |
03:00 |
|
Футбол |
|
Аталанта - Ліверпуль
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Фенербахче - Олімпіакос Пірей
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Марсель - Бенфіка
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Рома - Мілан
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Вест Гем - Баєр Леверкузен
|
|
20 квітень, субота |
00:00 |
|
Футбол |
|
Краснодар - Факел
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
Дженоа - Лаціо
|
|
02:30 |
|
Футбол |
|
Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург
|
|
02:45 |
|
Футбол |
|
Кальярі - Ювентус
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Атлетік Більбао - Гранада
|
|
17:00 |
|
Футбол |
|
Кайсар - Атирау
|
|
19:00 |
|
Хоккей |
|
Металург Мг. - Локомотив Яр.
|
|
19:00 |
|
Футбол |
|
Рубін - Локомотив Москва
|
|
20:00 |
|
Футбол |
|
Сельта - Лас-Пальмас
|
|
21:30 |
|
Футбол |
|
Балтика - Крила Совєтов
|
|
21:30 |
|
Футбол |
|
Гайденгайм - РБ Лейпциг
|
|
22:00 |
|
Футбол |
|
Кайрат Алмати - Актобе
|
|
22:00 |
|
Футбол |
|
Лутон - Брентфорд
|
|
22:00 |
|
Футбол |
|
Шеффілд Юнайтед - Бернлі
|
|
22:15 |
|
Футбол |
|
Райо Вальєкано - Осасуна
|
|
21 квітень, неділя |
00:00 |
|
Футбол |
|
Емполі - Наполі
|
|
00:15 |
|
Футбол |
|
Манчестер Сіті - Челсі
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
Валенсія - Бетіс
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
ЦСКА Москва - Ахмат
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
Уніон Берлін - Баварія
|
|
02:30 |
|
Футбол |
|
Вулвергемптон - Арсенал Лондон
|
|
02:45 |
|
Футбол |
|
Геллас Верона - Удінезе
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Жирона - Кадіс
|
|
18:30 |
|
Футбол |
|
Сассуоло - Лечче
|
|
19:00 |
|
Футбол |
|
Нижній Новгород - Динамо Москва
|
|
20:00 |
|
Футбол |
|
Хетафе - Реал Сосьєдад
|
|
20:30 |
|
Футбол |
|
Евертон - Ноттінгем
|
|
21:00 |
|
Футбол |
|
Торіно - Фрозіноне
|
|
21:15 |
|
Футбол |
|
Зеніт Ст.Петербург - Оренбург
|
|
21:30 |
|
Футбол |
|
Вердер - Штутгарт
|
|
22:00 |
|
Футбол |
|
Крістал Пелес - Вест Гем
|
|
22:00 |
|
Футбол |
|
Астон Вілла - Борнмут
|
|
22:15 |
|
Футбол |
|
Альмерія - Вільярреал
|
|
22:30 |
|
Футбол |
|
Ковентрі - Манчестер Юнайтед
|
|
23:15 |
|
Футбол |
|
Сочі - Урал
|
|
23:30 |
|
Футбол |
|
Фулхем Юнайтед - Ліверпуль
|
|
23:30 |
|
Футбол |
|
Боруссія Дортмунд - Баєр Леверкузен
|
|
22 квітень, понеділок |
00:00 |
|
Футбол |
|
Салернітана - Фіорентіна
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
Алавес - Атлетіко Мадрид
|
|
01:30 |
|
Футбол |
|
Ростов - Спартак Москва
|
|
01:30 |
|
Футбол |
|
Фрайбург - Майнц
|
|
02:45 |
|
Футбол |
|
Монца - Аталанта
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Реал Мадрид - Барселона
|
|
23 квітень, вівторок |
00:00 |
|
Хоккей |
|
Локомотив Яр. - Металург Мг.
|
|
00:30 |
|
Футбол |
|
Рома - Болонья
|
|
02:45 |
|
Футбол |
|
Мілан - Інтер Мілан
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Севілья - Мальорка
|
|
24 квітень, середа |
03:00 |
|
Футбол |
|
Арсенал Лондон - Челсі
|
|
21:00 |
|
Футбол |
|
Оренбург - Динамо Москва
|
|
23:15 |
|
Футбол |
|
Нижній Новгород - Локомотив Москва
|
|
25 квітень, четвер |
00:00 |
|
Хоккей |
|
Локомотив Яр. - Металург Мг.
|
|
01:30 |
|
Футбол |
|
Краснодар - Балтика
|
|
01:30 |
|
Футбол |
|
Зеніт Ст.Петербург - Рубін
|
|
02:45 |
|
Футбол |
|
Вулвергемптон - Борнмут
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Евертон - Ліверпуль
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Крістал Пелес - Ньюкасл
|
|
03:00 |
|
Футбол |
|
Манчестер Юнайтед - Шеффілд Юнайтед
|
|